Hd İslami telefon duvar kağıtları

Gelen Arama Kayıtları:

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın

Önceki sayfa 1 2

Bir Yorum

 1. Добрый день.
  Меня зовут Руслан, я из России, Республики Башкортостан, город Уфа.
  Мне очень понравились ваши иллюстрации, они шикарно выглядят, современно, ярко, красочно просто супер.
  Сам я занимаюсь установкой инфракрасной системы отопления на основе плёночных нагревателей. У нас холодный регион, зима длится 6-7 месяцев с минусовой температурой. В период пандемии ковид 19 на самоизоляции я начал делать картины-обогреватели на основе своей нагревательной плёнки.
  В поисках красивых изображений для картин-обогревателей в интернете попал на ваш сайт и понял что тема с исламской символикой, аятами, молитвами и всё что в этом стиле будет работать. В связи с этим у меня к вам просьба можете ли вы помочь мне с качественными изображениями для создания моей продукции.

  Türkçe: Tünaydın.
  Benim adım Ruslan, Ufa şehri Rusya, Başkurdistan Cumhuriyeti’ndenim.
  Resimlerinizi gerçekten beğendim, muhteşem, modern, parlak, renkli sadece süper görünüyorlar.
  Ben kendim film ısıtıcılara dayalı bir kızılötesi ısıtma sistemi kuruyorum. Soğuk bir bölgemiz var, kış 6-7 ay sıfırın altında sıcaklıklarla sürüyor. Pandemi döneminde, Kovid 19 kendini izolasyon konusunda, ısıtma filmime dayanarak resim ısıtıcıları yapmaya başladım.
  Resimler, internetteki ısıtıcılar için güzel görüntüler aramak için sitenize gittim ve İslami semboller, ayetler, dualar ve bu tarzda çalışan her şeyle temanın farkına vardım. Bu bağlamda, ürünlerimi oluşturmak için yüksek kaliteli görüntülerde bana yardımcı olabilirseniz size bir isteğim var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Arkadaşınla Paylaş
Hd İslami telefon duvar kağıtları,
Size arkadaşınız gönderdi.
https://www.nasihatler.com/hd-islami-telefon-duvar-kagitlari/,