Hicri Takvim: 27 Zilkade 1435

Anasayfa » Menzil Hikayeleri » Menzil sohbetleri mp3

Menzil sohbetleri mp3

menzil Sohbetleri.Herkes kendisine ait bir şeyleri bu menkıbelerde bulabilir.Her hikaye, hepimizi ilgilendirmektedir.

menzil sohbetleri

(Bu yazıda mp3 ses uygulaması vardır. Sohbeti dinlemek için bilgisayarınızın sesini açmayı unutmayın.)

Menzil sohbetleri mp3

menzil’e gidip gelen sofilerin başlarından geçen hadiselerin anlatıldığı ibretli menkıbeler. Örnek alınması açısından herkes kendisine ait bir şeyleri bu menkıbelerde bulabilir.
Her hikaye, hepimizi ilgilendirmektedir.

Ses Klibi: Bu ses klibini oynatabilmek için Adobe Flash Player (Version 9 veya üzeri) gereklidir. Güncel versionu indirmek için buraya tıkla Ayrıca tarayıcında JavaScript açık olmalıdır.

menzil sohbetleri mp3

Papazı Müslüman Eden Rüya | Menzil-Nasihatler
menzil sohbetleri mp3 · Rabbini Seven Kul · Rüya ve ilhamla amel edilir mi? Dostluk ince bir cam gibidir. SON YORUMLAR. Nasihatler.Com: Allah razı olsun… Deniz: Çok güzel bir konu olmuş.Elinize sağlık… Nasihatler.
Kabir Hali | Menzil-Nasihatler
Önceki Konu: menzil sohbetleri mp3 · Sonraki Konu: · anne cehennem Cennete gir felak Hasan-ı Basri ihlas kabir kabir hayatı kabristan kadın makam merhamet nas ruhlar sadaka vefat yüksek makam 2013-09-10. menzil Nasihatler.

Mesaj Yazın

E-Mail adresiniz sadece bizde kalır.Gerekli Alanlar İşaretlidir *

*


+ altı = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>